Обрати сторінку

Кафедра інформаційних систем управління

Факультет інформаційних і прикладних технологій

Кафедра інформаційних систем управління

Кафедра здійснює підготовку бакалаврів та магістрів за освітніми програмами «Документознавство та інформаційна діяльність» і «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Спеціальність належить до гуманітарного напряму підготовки наукової галузі «Соціальні комунікації», але здобуті саме в нашому університеті знання та вміння впроваджувати і використовувати інформаційні технології у роботі дають нашим випускникам додаткові переваги при працевлаштуванні.

ІТ-гуманітарії зараз потрібні всюди: грамотність, культура ділового спілкування, фахове використання  інформаційних технології, вміння організувати комунікацію і оформити документацію – головні конкурентні переваги наших випускників.

Наші студенти набувають знання та навички за такими напрямами:

Документаційна діяльність

Підготовка документації

Інформаційна діяльність

Електронна обробка інформації

Управлінська діяльність

Організація комунікації

Завідувач кафедри

Анісімова Ольга Миколаївна

д.е.н., професор, завідувач кафедри інформаційних систем управління Донецького національного університету імені Василя Стуса

Історія кафедри

Кафедра інформаційних систем управління факультету  інформаційних і прикладних технологій є випусковою для студентів, що навчаються за освітньою програмою «Документознавство і інформаційна діяльність».

З 2001 року вона здійснює підготовку менеджерів за фахом «Документознавство та інформаційна діяльність», надаючи можливість отримати сучасну освіту, яка забезпечує високий рівень конкурентоспроможності на ринку праці. Її зміст і профіль гарантує широкі можливості працевлаштування.

Освітні програми

Спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Освітня програма «Документознавство та інформаційна діяльність» (СО «Бакалавр»)

 

Спеціальність 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Освітня програма «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності»

(СО «Магістр»)