Обрати сторінку

Відгуки стейкголдерів

Кафедра інформаційних систем управління

Факультет інформаційних і прикладних технологій

ТЕТЯНА ЛІЗЕГАНГ(ПРИХОДЬКО)

“Завдяки знанням, отриманим в Університеті, диплому спеціаліста за спеціальністю “Документознавство і документаційне забезпечення управління” я мала безперервну трудову діяльність понад 20 років на державній службі, придбала досвід роботи у питаннях трудового права (Територіальна державна інспекція праці Донецької області 2002-2014 рр.), (Державна фінансова інспекція у Київській області, фінансове управління Військово-цивільної адміністрації 2015-2021 рр.). Маю бажання працювати й надалі та втілювати свій досвід в іншій країні. Дуже вдячна за набуті знання та навички за цією спеціальністю .”

Я, Липова Святослава перейшовши на 4 курс можу з впевненістю сказати, що навчання в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса може бути доволі різноманітним і цікавим для студента. Сьогодні я намагаюся поєднувати навчання і роботу, що не суперечить основним правилам організації навчального процесу. Моя робота на посаді спеціаліста-оператора Служби охорони державної таємниці військової частини Вінницької області безпосередньо пов’язана з документами та обробкою інформації у будь-якому вигляді та обсягах. Отримані під час навчання теоретичні знання і практичні вміння суттєво допомагають професійно реалізуватися та вдосконалювати свою фахову майстерність.

Університет дає безліч цікавих можливостей для навчання, саморозвитку, подорожей, міжнародного досвіду, проте головним драйвером завжди є бажання і цілі студентів. Протягом мого навчання на бакаларвській програмі Документознавство та інформаційна діяльність, у мене було чимало цікавих курсів з професійними викладачами і професорами, а також достатньо багато позаурочних заходів виховної та наукової роботи.

Університет дає нам студентам найголовніше – вміння вчитись. Безумовно, на будь-якій роботі після навчання потрібно освоїти ще дуже багато інформації набути професійних навичок, і цей процес ніколи не зупиняється, але університетська освіта дає можливість аналізувати і критично оцінювати отриману інформацію в рази ефективніше. Також, разом із фаховими знаннями університет дозволяє покращити знання іноземних мов.

Хочу побажати університету лише процвітання і більш тісної співпраці з його іноземними партнерами. Можливостей є дуже багато, головне бажання!

Липова Святослава

студентка 4 курсу, ДонНУ імені Василя Стуса

Я, Світлана Люльчак, у 2019 році закінчила факультет інформаційних і прикладних технологій і здобула ступінь магістра зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за освітньою програмою «Документознавство та інформаційна діяльність» в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.

Моя посада на даний момент – провідний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду Державного архіву Донецької області.

Спочатку навчання мене найбільше лякала територіальність віддаленість Вінницької та Донецької областей. Проте усі мої побоювання та страхи вдалося подолати після першої сесії, коли відчула простоту у відносинах та підтримку викладачів кафедри, їх щире ставлення до студентів. Така атмосфера навчання сприяє встановленню тісних відносин викладача і здобувача освіти, надихає на здобуття теоретичних знань і вироблення практичних навичок самостійної роботи, які мені знадобилися для подальшого професійного розвитку.

Особлива подяка Ковальській Лесі Андріївні, доценту кафедри інформаційних систем управління, під керівництвом якої я успішно захистила магістерську роботу на тему «Новітні технології інформаційної діяльності державної архівної установи в умовах переміщення».

Висловлюю вдячність також Анісімовій Ользі Миколаївні – завідувачу кафедри ІСУ та Яворській Тетяні Михайлівні – доценту кафедри ІСУ, які допомогли мені у вирішенні проблемних питань науково-дослідної практичної підготовки.

Бажаю викладачам Донецького національного університету імені Василя Стуса, а особливо викладацькому колективу кафедри інформаційних систем управління, творчої наснаги, життєвої енергії, креативних студентів та високих результатів у своїй науково-педагогічній діяльності.

 

З повагою, Світлана Люльчак!

Люльчак Світлана

Випускник , ДонНУ імені Василя Стуса