Обрати сторінку

Здобувачу

Факультет інформаційних і прикладних технологій

Здобувачу

Вітаємо вас на сторінці студента факультету інформаційних і прикладних технологій! Тут ви можете отримати необхідну інформацію стосовно найбільш важливих аспектів студентського життя майбутніх математиків, документознавців, програмістів, а також політологів та журналістів.

Всупереч труднощам навчання на ФІПТ наші студенти не тільки гризуть граніт науки, занурюючись у світ абстракцій. Вони живуть повноцінним насиченим життям, відпочивають, відвідують спортивні секції, беруть участь у громадській діяльності й студентському самоуправлінні, влаштовують свята і конкурси. Саме математики сприяли відродженню туристичного руху в університеті та продовжують й надалі робити значний внесок у його розвиток.

На факультеті існують давні традиції соціальної активності, до якої студенти долучаються майже з перших днів навчання, і ще довгі роки після випуску вони із задоволенням і ностальгією згадують проведений у ДонНУ час.

Дебют Першокурсника

 

Найочікуваніше свято першокурсника! Нові знайомства, нові враження, не зволікай – приєднуйся!

 

 

День ФІПТ

 

Найголовнішим святом року є День факультету, засновником якого став саме математичний факультет. Вперше свято було проведено в 1971 році, і зараз ми маємо славні традиції святкування днів факультетів у всьому університеті. На ДМФ запрошуються студенти вишів з інших міст, таких як Чернігів, Чернівці, Львів, Харків, Одеса, Київ, Дніпропетровськ.

В.О. декана факультету

Прямухіна Наталія Валентинівна

Доктор економічних наук, професор кафедри політології та державного управління Донецького національного університету імені Василя Стуса

 

В.о. голови студентської ради

Стефанишен Анатолій Анатолійович