Обрати сторінку

Здобувачу

Факультет інформаційних і прикладних технологій

Здобувачу

Вітаємо вас на сторінці студента факультету інформаційних і прикладних технологій! Тут ви можете отримати необхідну інформацію стосовно найбільш важливих аспектів студентського життя майбутніх математиків, документознавців, програмістів, а також політологів та журналістів.

Всупереч труднощам навчання на ФІПТ наші студенти не тільки гризуть граніт науки, занурюючись у світ абстракцій. Вони живуть повноцінним насиченим життям, відпочивають, відвідують спортивні секції, беруть участь у громадській діяльності й студентському самоуправлінні, влаштовують свята і конкурси. Саме математики сприяли відродженню туристичного руху в університеті та продовжують й надалі робити значний внесок у його розвиток.

На факультеті існують давні традиції соціальної активності, до якої студенти долучаються майже з перших днів навчання, і ще довгі роки після випуску вони із задоволенням і ностальгією згадують проведений у ДонНУ час.

Дебют Першокурсника

 

Найочікуваніше свято першокурсника! Нові знайомства, нові враження, не зволікай – приєднуйся!

 

 

День ФІПТ

 

Найголовнішим святом року є День факультету, засновником якого став саме математичний факультет. Вперше свято було проведено в 1971 році, і зараз ми маємо славні традиції святкування днів факультетів у всьому університеті. На ДМФ запрошуються студенти вишів з інших міст, таких як Чернігів, Чернівці, Львів, Харків, Одеса, Київ, Дніпропетровськ.

В.О. декана факультету

Данильчук Оксана Миколаївна

Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри прикладної математики та кібербезпеки Донецького національного університету імені Василя Стуса

 

Голова Студентської ради

Левченко Денис Андрійович