Студенту

Студенту

Вітаємо вас на сторінці студента факультету математики та інформаційних технологій! Тут ви можете отримати необхідну інформацію стосовно найбільш важливих аспектів студентського життя майбутніх математиків, документознавців і програмістів.

Всупереч труднощам навчання на матфаці наші студенти не тільки гризуть граніт науки, занурюючись у світ абстракцій. Вони живуть повноцінним насиченим життям, відпочивають, відвідують спортивні секції, беруть участь у громадській діяльності й студентському самоуправлінні, влаштовують свята і конкурси. Саме математики сприяли відродженню туристичного руху в університеті та продовжують й надалі робити значний внесок у його розвиток.

На факультеті існують давні традиції соціальної активності, до якої студенти долучаються майже з перших днів навчання, і ще довгі роки після випуску вони із задоволенням і ностальгією згадують проведений у ДонНУ час.

День ФМІТ

Найголовнішим святом року є День факультету, засновником якого став саме математичний факультет. Вперше свято було проведено в 1971 році, і зараз ми маємо славні традиції святкування днів факультетів у всьому університеті. На ДМФ запрошуються студенти вишів з інших міст, таких як Чернігів, Чернівці, Львів, Харків, Одеса, Київ, Дніпропетровськ.

В.о. декана факультету

Шамарін Юрій Володимирович

Кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри прикладної математики та теорії систем управління Донецького національного університету імені Василя Стуса

 

В.о. голови Студентської ради

Рибак Іванна Іванівна

В.о. голови Студентської ради факультету математики та інформаційних технологій, студентка 4 курсу СО “Бакалавр” спеціальності “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”