Студенту

Студенту

Вітаємо вас на сторінці студента факультету інформаційних і прикладних технологій! Тут ви можете отримати необхідну інформацію стосовно найбільш важливих аспектів студентського життя майбутніх математиків, документознавців і програмістів.

Всупереч труднощам навчання на ФІПТ наші студенти не тільки гризуть граніт науки, занурюючись у світ абстракцій. Вони живуть повноцінним насиченим життям, відпочивають, відвідують спортивні секції, беруть участь у громадській діяльності й студентському самоуправлінні, влаштовують свята і конкурси. Саме математики сприяли відродженню туристичного руху в університеті та продовжують й надалі робити значний внесок у його розвиток.

На факультеті існують давні традиції соціальної активності, до якої студенти долучаються майже з перших днів навчання, і ще довгі роки після випуску вони із задоволенням і ностальгією згадують проведений у ДонНУ час.

День ФІПТ

Найголовнішим святом року є День факультету, засновником якого став саме математичний факультет. Вперше свято було проведено в 1971 році, і зараз ми маємо славні традиції святкування днів факультетів у всьому університеті. На ДМФ запрошуються студенти вишів з інших міст, таких як Чернігів, Чернівці, Львів, Харків, Одеса, Київ, Дніпропетровськ.

В.о. декана факультету

Баєв Артем Вікторович

Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри прикладної математики Донецького національного університету імені Василя Стуса

 

В.о. голови Студентської ради

Рибак Іванна Іванівна

В.о. голови Студентської ради факультету інформаційних і прикладних технологій, студентка 4 курсу СО “Бакалавр” спеціальності “Інформаційна, бібліотечна та архівна справа”