Обрати сторінку

Кафедра інформаційних технологій

Факультет інформаційних і прикладних технологій

Шановні здобувачі СО «Бакалавр», 

майбутні фахівці з кібербезпеки!

Вам надається чудова нагода навчатися поза межами України, в кращих університетах Європи, залишаючись студентом ДонНУ імені Василя Стуса.

Навчання за кордоном (академічна мобільність) допоможе вам набути нові унікальні професійні навички, удосконалити володіння іноземними мовами, розширити свій  кругозір, налагодити культурний діалог, а в майбутньому – підвищити конкурентоспроможність на внутрішньому та міжнародному ринку праці!

Скористайтеся цим шансом!

FutureLearn – це освітня платформа та надійний партнер Британської Ради, яка була запущена у Великій Британії у вересні 2013 року. Ця платформа пропонує різноманітний вибір безкоштовних/платних курсів провідних університетів та культурних установ з усього світу.

Курси з кібербезпеки

(https://www.futurelearn.com/search?q=cyber%20security)

Курс ‘How Cyber Security Affects the Software Development Life Cycle’ від Університету Ковентрі – https://www.futurelearn.com/courses/cyber-security-in-the-software-development-life-cycle;

Курс ‘Cyber Security for Small and Medium Enterprises: Identifying Threats and Preventing Attacks’ від Університету Дікін – https://www.futurelearn.com/courses/cyber-security-business)