Обрати сторінку

Обговорення освітніх програм

Кафедра інформаційних систем управління

Обговорення освітніх програм

«Документознавець: сучасні тренди». Круглий стіл з обговорення освітньої програми «Документознавство та інформаційна діяльність» СО Бакалавр

26 січня 2022 кафедрою інформаційних систем управління ДонНУ імені Василя Стуса ініційовано проведення очно/дистанційного обговорення освітньої програми «Документознавство та інформаційна діяльність» СО Бакалавр. Здобувачі четвертого курсу СО Бакалавр виступили з ініціативою проведення заходу задля підбиття підсумків навчання. Озвучено високу оцінку якості освітніх компонентів і їх прикладного спрямування в напрямі працевлаштування здобувачів освіти та їх затребуваності на ринку праці. Активними учасниками заходу були представники академічної спільноти, професорсько-викладацький склад кафедри, стейкголдери, здобувачі вищої освіти та випускники ОП.

У підсумку учасники зазначили, що дискусія була активною оскільки компоненти ОП відповідають запитам сучасного ринку та стають в нагоді самореалізації здобувачів. За результатами круглого столу були прийняті плани спільних дій.

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/donnu.kisu/posts/5188297811237753

«Документознавець: сучасні тренди» - круглий стіл з обговорення освітньої програми «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності» СО Магістр

26.01.2022 року відбувся відкритий захід з обговорення освітньої програми «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності» СО Магістр на кафедрі інформаційних систем управління. Активними учасниками заходу були стейкголдери, академічна спільнота та спеціалісти, професорсько-викладацький склад, здобувачі вищої освіти та випускники ОП. Обговорення відбулося в змішаній формі (онлайн та офлайн). Підсумком роботи стали цікаві пропозиції для вдосконалення ОП. Було піднято питання унормування термінологічного дискурсу стосовно менеджера з інформації з іншими суміжними спеціальностями. Найбільше було схвальних відгуків від стейкголдерів, випускників та академічної спільноти щодо якості надання освітніх послуг та можливостей реалізації знань здобувачів у практичній діяльності.

Детальніше за посиланням: https://www.facebook.com/donnu.kisu/posts/5192932717440929

Зустріч із представниками закладу культури «Вінницька централізована бібліотечна система» та обговорення ОПП

11 березня 2021 року відбулася онлайн-зустріч зі стейкголдерами представниками закладу культури «Вінницька централізована бібліотечна система», під час якої були запропоновані пропозиції щодо вдосконалення освітньої програми.

Під час презентації освітньої програми «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності» продемонстровано особливості та основні етапи вступної кампанії на СО «Магістр» на основі СО «Бакалавр», ОКР «Спеціаліст», «Магістр» спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», акцентовано увагу на вимогах до вступників та їх базових знань для подальшого навчання.

Запрошені учасники обговорення висловили своє бачення процедури вступу та надали пропозиції щодо вдосконалення освітньої програми у справі вступу. Було наголошено, що сучасна бібліотека потребує вміння працювати в Інтернет-просторі, оформлювати заявки на ґранти, брати участь в конкурсах серед молодих бібліотечних фахівців, вміти користуватися рекламою в соціальних мережах та рекламувати свою діяльність.

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3GqdSMZ

Круглий стіл щодо обговорення освітніх програм бакалаврів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Університету та Одеського національного політехнічного університету. Переймаємо досвід і обмінюємося досягненнями!

09 грудня 2020 року відбувся Круглий стіл – спільне обговорення Освітніх програм бакалаврів спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Донецького національного університету імені Василя Стуса та Одеського національного політехнічного університету.

Свою думку про Освітню програму висловили провідні науковці документознавці України як Ю.І. Палеха, на роботах якого вчаться здобувачі вищої освіти (підручники і посібники із загального документознавства, кадрового діловодства, інформаційної культури, загального діловодства, управлінського документування).

Окрему думку висловила професор кафедри документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв В.В. Добровольська.

Виступали також стейголдери спеціальності – керівники одеських бібліотек різного рівня, представники міськради, журналісти.

 

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3fiayry

Круглий стіл з роботодавцями на тему «Документознавчо-інформаційна діяльність: сучасні тренди»

24 листопада 2020 року кафедрою інформаційних систем управління ініційовано обговорення освітньої програми зі стейкголдерами, метою якої було визначено вдосконалення освітньої програми і врахування запитів сучасних працедавців.

До участі в роботі круглого столу запрошені професорсько-викладацький склад кафедри та закладів вищої освіти України, здобувачі вищої освтіи, випускники та роботодавці, серед яких представники бізнесу, органів влади та громадських структур. Активна співпраця запрошених осіб дозволила обговорити освітню програму, отримати важливі поради та зауваги для її покращення.

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3HFCylR

Круглий стіл з обговорення проєктів освітніх програм спеціальності 029 з випускниками, роботодавцями, здобувачами

03 квітня 2020 року відбувся захід у новому форматі – Віртуальний круглий стіл з обговорення проєктів спеціальності 029 з випускниками, роботодавцями, здобувачами.

Захід відбувся у цікавій формі в умовах дистанційної участі. До обговорення запрошені стейкголдери, випускники, здобувачі вищої освіти та зацікавлені особи спеціальності 029.

Учасники активно попрацювали і долучилися до обговорення освітніх програм спеціальності 029: «Документознавство та інформаційна діяльність» – СО «Бакалавр» «Документаційна та інформаційна підтримка управлінської діяльності» – СО «Магістр». Зазначено, що в роботі з підготовкою освітньої програми, кафедра інформаційних систем управління відкрита до спілкування та врахування думок і запитів всіх учасників професійної спільноти.

 

Детальніше за посиланням: https://bit.ly/3nkCZcw