Обрати сторінку

Кафедра журналістики

Єрмакова Інна Олександрівна

старший викладач кафедри журналістики


ORCID: orcid.org>>


У 2010 р. закінчила Київський інститут бізнесу та технологій. Перебувала на державній службі.
З 2008 року стала членом Національної спілки фотохудожників, очолила Луганську обласну організацію НСФХУ та ввійшла в склад Правління НСФХУ.

З 01.09.2012 р. почала викладацьку діяльність у Луганській державній академії культури та мистецтв.
З 09.09.2013 р. очолювала кафедру художньої фотографії Луганської державної академії культури та мистецтв.
З 2015 року переобрана головою Вінницької обласної організації НСФХУ. У грудні 2020 переобрана на новий термін.

З 2015 року працює старшим викладачем кафедри журналістики Донецького національного університету імені Василя Стуса.

Викладає дисципліни: «Фотожурналістика», «Техніка і технологія фотозйомки», «Журналістська майстерність і фах. Журналістика конфлікту», «Теорія, методика та психологія журналістської творчості».

 Основні напрями наукових досліджень:

  • зображальна журналістика;
  • маніпуляції візуальним контентом;
  • порушення стандартів у зображальній журналістиці;
  • права людини в медіа та медіаосвіті;
  • конфліктно-чутлива журналістика;
  • особливості журналістської роботи з особами, що мають травматичні досвіди.

Діючий фотохудожник, член Правління національної спілки фотохудожників України, голова Вінницької обласної організації національної спілки фотохудожників України, авторка персональних виставок,  учасниця всеукраїнських та міжнародних фотосалонів, організаторка та кураторка інформаційних та мистецьких проектів в Україні, Литві, Польщі: «Життя на нулі»,  «Мистецтво Незалежності», «Об’єктивна історія. УПА», «Луганський майдан. Сторінки спротиву», «Військо Литовське. Від становлення до НАТО. Досвід боротьби за Незалежність», «Лінія фронту. Рік 2018», «Луганський форпост», «Полинове дитинство».

Практична діяльність в якості експерта і консультанта провадиться в полі освітньої та виставкової діяльності, реалізації проектів з журналістської документальної фотографії.

Наукове консультування в рамках функціонування проекту «Мистецтво Незалежності» протягом 2017 року у Національному музеї історії України, наукове консультування та участь в експертній комісії Меморіального комплексу «Національний музей історії України у Другій світовій війні» 2019-2020 рр., науковий консультант виставки «Український Схід» Національного музею історії України у другій світовій війні 2019-2020 рр., науковий консультант, індивідуальний партнер проекту «Хованки» Національного музею історії України у другій світовій війні 2019 р.

Автор навчального посібника, монографій, наукових праць.