Обрати сторінку

Відгуки випускників

Я, Світлана Люльчак, у 2019 році закінчила факультет інформаційних і прикладних технологій і здобула ступінь магістра зі спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» за освітньою програмою «Документознавство та інформаційна діяльність» в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса.

Моя посада на даний момент – провідний спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду Державного архіву Донецької області.

Спочатку навчання мене найбільше лякала територіальність віддаленість Вінницької та Донецької областей. Проте усі мої побоювання та страхи вдалося подолати після першої сесії, коли відчула простоту у відносинах та підтримку викладачів кафедри, їх щире ставлення до студентів. Така атмосфера навчання сприяє встановленню тісних відносин викладача і здобувача освіти, надихає на здобуття теоретичних знань і вироблення практичних навичок самостійної роботи, які мені знадобилися для подальшого професійного розвитку.

Особлива подяка Ковальській Лесі Андріївні, доценту кафедри інформаційних систем управління, під керівництвом якої я успішно захистила магістерську роботу на тему «Новітні технології інформаційної діяльності державної архівної установи в умовах переміщення».

Висловлюю вдячність також Анісімовій Ользі Миколаївні – завідувачу кафедри ІСУ та Яворській Тетяні Михайлівні – доценту кафедри ІСУ, які допомогли мені у вирішенні проблемних питань науково-дослідної практичної підготовки.

Бажаю викладачам Донецького національного університету імені Василя Стуса, а особливо викладацькому колективу кафедри інформаційних систем управління, творчої наснаги, життєвої енергії, креативних студентів та високих результатів у своїй науково-педагогічній діяльності.

 

З повагою, Світлана Люльчак!

Люльчак Світлана

Випускник , ДонНУ імені Василя Стуса