Обрати сторінку

Відгуки студентів

Я, Липова Святослава перейшовши на 4 курс можу з впевненістю сказати, що навчання в Донецькому національному університеті імені Василя Стуса може бути доволі різноманітним і цікавим для студента. Сьогодні я намагаюся поєднувати навчання і роботу, що не суперечить основним правилам організації навчального процесу. Моя робота на посаді спеціаліста-оператора Служби охорони державної таємниці військової частини Вінницької області безпосередньо пов’язана з документами та обробкою інформації у будь-якому вигляді та обсягах. Отримані під час навчання теоретичні знання і практичні вміння суттєво допомагають професійно реалізуватися та вдосконалювати свою фахову майстерність.

Університет дає безліч цікавих можливостей для навчання, саморозвитку, подорожей, міжнародного досвіду, проте головним драйвером завжди є бажання і цілі студентів. Протягом мого навчання на бакаларвській програмі Документознавство та інформаційна діяльність, у мене було чимало цікавих курсів з професійними викладачами і професорами, а також достатньо багато позаурочних заходів виховної та наукової роботи.

Університет дає нам студентам найголовніше – вміння вчитись. Безумовно, на будь-якій роботі після навчання потрібно освоїти ще дуже багато інформації набути професійних навичок, і цей процес ніколи не зупиняється, але університетська освіта дає можливість аналізувати і критично оцінювати отриману інформацію в рази ефективніше. Також, разом із фаховими знаннями університет дозволяє покращити знання іноземних мов.

Хочу побажати університету лише процвітання і більш тісної співпраці з його іноземними партнерами. Можливостей є дуже багато, головне бажання!

Липова Святослава

студентка 4 курсу, ДонНУ імені Василя Стуса