Обрати сторінку

Кафедра радіофізики та кібербезпеки

Шелепало Галина Василівна, в науці – Галина Крайнічук

Кандидат фізико-математичних наук, старший викладач кафедри радіофізики та кібербезпеки


Scopus: www.scopus.com>>
ORCID: orcid.org>>
Google scholar: scholar.google.com>>
Research Gate: www.researchgate.net >>
Linkedin: www.linkedin.com>>


2001-2006 рр. отримала кваліфікацію вчителя математики та основ інформатики на фізико-математичному факультеті Кам’янець-Подільського державного університету

2004 р. вихователь у ДМРЦ «Меркурій», с. Заозерне, Євпаторія, АР Крим.

2006-2007 рр. працювала вчителем інформатики в Івашковецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Новоушицького району, Хмельницької області

2007-2008 рр. працювала викладачем математики у Вінницькому кооперативному коледжі економіки і права

2008 р. – секретар-референт у ВАТ «Вінницяоблагротехсервіс»

2008-2010 рр. отримала післядипломну освіту у ВТЕІ КНТЕУ за напрямком Економіка підприємств, спеціальність державні фінанси, здобула кваліфікацію спеціаліста з фінансів.

2008-2011 рр. викладала загальноосвітні дисципліни (математика, фізика, інформатика) у ВКІ (кооперативний коледж), м. Вінниця.

2010-2015 рр. – працювала на різних посадах у ВСЕІ ВМУРоЛ «Україна» у Вінниці (методист з науково-дослідної роботи, науковий співробітник, начальник відділу науки та міжнародних зв’язків, асистент, викладач кафедри інформаційних технологій, старший викладач кафедри економіки, менеджменту та інформаційних технологій)

2013-2015 рр. – навчалася в аспірантурі без відриву від виробництва на кафедрі комп’ютерної інженерії та системного програмування факультету програмування та інформаційних технологій Хмельницького національного університету

2015-2016 рр. аспірантка з відривом від виробництва на кафедрі математичного аналізу та диференціальних рівнянь факультету математики та інформаційних технологій у Донецькому національному університеті, який переїхав до Вінниці. Тут же у 2016 р. склала кандидатський іспит з диференціальних рівнянь у ДонНУ ім. В Стуса.

2016-2018 рр. працювала у штаті старшим викладачем кафедри математичного аналізу та диференціальних рівнянь та кафедри прикладної механіки і комп’ютерних технологій факультету математики та інформаційних технологій ДонНУ ім. В Стуса.

2017 р. – молодший науковий співробітник НДР «Міцність і руйнування сегментів пружних конструкцій» НДЧ ДонНУ ім. В Стуса.

2018-2019 рр. – займала посаду провідного інспектора відділу логістики Департаменту кіберполіції Національної поліції України

У 2019 році захистила кандидатську дисертацію на тему “Класифікація квазігрупових функційних рівнянь і тотожностей мінімальної довжини”

зі спеціальності 01.01.06. – алгебра та теорія чисел у спецраді ДВНЗ “Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника”.

2019-2020 рр. – провідний інспектор другого відділу управління інформаційних технологій та програмування ДКП НП України

З 2020 р. і по теперішній час працює провідним інспектором у відділі протидії кіберзлочинам у Вінницькій області ДКП НП України

З 2018 р. і до сьогодні працює старшим викладачем кафедри радіофізики і кібербезпеки факультету інформаційних і прикладних технологій ДонНУ ім. В Стуса.

З 2020 р. і до сьогодні працює на посаді доцента кафедри захисту інформації Вінницького національного технічного університету

Членкиня таких спільнот: Європейської організації жінок в математиці, Світової організації жінок-математиків, Європейського математичного товаритства.

Викладає дисципліни в ДонНУ ім. В. Стуса: «Нормативно-правове забезпечення інформаційної безпеки», «Прикладні інформаційні технології для безпеки держави»

Основні напрями наукових досліджень:

    • Дослідження з безпеки: регіональна інформаційна безпека, кіберзахист української наукової мережі, розвиток досліджень самозахисту та від вторгнень кіберзагроз, створення баз даних, описання математичного апарату для збереження інформації.
    • Математичні дослідження: алгебра і дискретна математика,  теорія оборотних функцій, функційних рівнянь та їх застосування для тотожностей в алгебрі, зокрема, класифікація функційних рівнянь, їх розв’язування, застосування в теорії графів, криптографії та кодуванні.
    • Дослідження з туризму: регіональний розвиток туризму Вінницької області, а саме сільський «зелений туризм», історико-культурний туризм.

Автор та співавтор понад 70 наукових праць, з них 3 публікації у виданнях Scopus, решта – фахові видання, тези та доповіді на конференціях.