Обрати сторінку

Олімпіада для абітурієнтів

Факультет інформаційних і прикладних технологій

Факультет інформаційних і прикладних технологій запрошує учнів спробувати свої сили і взяти участь в Олімпіаді з математики

В олімпіаді можуть брати участь особи, які є учнями випускних класів загальноосвітніх навчальних закладів або мають право на отримання документа про повну загальну середню освіту у 2022-2023 навчальному році.

Олімпіада з математики проходитиме в два тури:

    • перший тур олімпіади – дистанційний, з 27 лютого 2023 року по 2 квітня 2023 року;

    • другий тур олімпіади – очний (дистанційно у разі неможливості проведення очного туру через безпекову ситуацію в Україні), 09 квітня 2023 року.

Учасникам очного туру олімпіади нараховуються додаткові бали до оцінки сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання з математики при розрахунку конкурсного балу в обсязі від 1 до 20 балів, але не вище 200 балів за предмет при вступі на спеціальності, визначені Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка відповідно до Правил прийому до Донецького національного університету імені Василя Стуса (https://www.donnu.edu.ua/uk/vstup/). Додаткові бали нараховуються учасникам, які набрали не менше ніж 90 % балів на другому етапі.