Обрати сторінку

Кафедра комп'ютерних наук та інформаційних технологій

Смоктій Кирило Вікторович

кандидат економічних наук, доцент


ORCID: orcid.org >>
Google scholar: scholar.google.com.ua >>
Профайл: rang.donnu.edu.ua >>


У 1999 році з відзнакою закінчив Донецький національний університет (м. Донецьк) за спеціальністю прикладна математика. У 2002 році захистив кандидатську дисертацію «Моделювання потоків платежів підприємства» за спеціальністю 08.03.02 «Економіко-математичне моделювання». У 2005 присвоєне вчене звання доцента кафедри Прикладної математики і теорії систем управління Донецького національного університету.

З 01.09.2003 р. – доцент на кафедрі  комп’ютерних наук та інформаційних технологій ДонНУ імені Василя Стуса.

 

Викладає курси: «Бази даних та інформаційні системи», «Технології створення програмних продуктів», «Об’єктно-орієнтоване програмування», «Хмарні технології та сервіси», «Математична економіка», «Теорія керування».

Основні напрями наукових досліджень:

    • розробка та впровадження інтегрованих інформаційних систем
    • розподілені бази даних
    • реінжиніринг бізнес-процесів
    • економіко-математичне моделювання
    • використання хмарних технологій

З 1995 року входить до складу творчого колективу та активно займається розробкою програмного забезпечення інтегрованих інформаційних систем з використанням розподілених баз даних. Має свідоцтво про реєстрацію авторського права на «Програмний продукт «Система управління бізнес-процесами фінансово-господарської діяльності вищого навчального закладу (FMAS)»  (“FMAS”).

В 2017 році пройшов стажування в Громадській організації «АЙГОВ», яка координує, розробляє та впроваджує електронні послуги на базі порталу державних послуг igov.org.ua

З 2020 року керівник ініціативної прикладної науково-дослідної теми  «Моделювання, оптимізація та адаптація інформаційної системи управлінського і фінансового обліку закладу вищої освіти щодо змін в Законах та нормативних актах України» (реєстр. номер 0120U104270), що має стратегічний пріоритетний напрям інноваційної діяльності: Розвиток сучасних інформаційних, комунікаційних технологій, робототехніки.

Співавтор 6 монографій, 4 підручників (1 з грифом МОН України), 30 статей (3 індексовані Scopus), близько 100 наукових праць.