Доценко Марія Володимирівна

Доценко Марія Володимирівна

Науковий ступінь: кандидат філологічних наук
Посада: старший викладач, завідувач лабораторії кафедри журналістики ДонНУ імені Василя Стуса.
[email protected]
Освіта: закінчила 2013 року філологічний факультет Донецького національного університету. 2018 року захистила кандидатську дисертацію за темою «Поетоніміка модерністської та постмодерністської прози».
Є авторкою 14 наукових робіт, серед них – чотири публікації у наукових фахових виданнях України, три публікації – у закордонних періодичних наукових виданнях.
Сфера наукових інтересів: медіаетика, медіаправо, політична журналістика.
Викладає дисципліни: «Медіаправо і журналістська етика».

 

РЕЗЮМЕ

Доценко Марія Володимирівна, кандидат філологічних наук, старший викладач, завідувач лабораторії кафедри журналістики ДонНУ імені Василя Стуса. Закінчила 2013 року філологічний факультет Донецького національного університету. 2018 року захистила кандидатську дисертацію. Авторка статей в українських фахових виданнях, а також публікацій у закордонних наукових журналах (Молдова, Росія). Учасниця міжнародних і всеукраїнських наукових конференцій.

Редакторка та журналістка інформаційної агенції «Alibi.net». Авторка статей у газеті «Голос України».

Ініціатор укладання договору зі співпраці з інформаційною агенцією «Alibi.net». Керівниця бази проходження практики «Наша школа» для студентів різних спеціальностей, зокрема, «Журналістика», «Українська мова і література», «Російська мова і література», «Психологія».

Сертифікована учасниця заходів підвищення кваліфікації для викладачів журналістських спеціальностей і журналістів у напрямах: стандарти журналістики в умовах збройних конфліктів, конфліктно-чутлива журналістика, медіаправо, висвітлення виборів і под.

Тренерка в просвітницькому заході «Піар державної установи: на що робити акценти».

Сфера наукових інтересів: медіаетика, медіаправо, політична журналістика.