Обрати сторінку

Факультет інформаційних і прикладних технологій

Дебют першокурсника – один із найбільш масштабних і грандіозних фестивалів серед студентства. У нашому університеті він проводиться кожної осені – і це вже стало доброю традицією, яку студенти охоче підтримують багато десятиліть поспіль. З одного боку, це змагання між факультетами, де кожен прагне перемогти і отримати найголовнішу нагороду – кубок “Гран-прі фестивалю”. З іншого, можливість насамперед для першокурсників проявити себе та чи не з перших днів перебування в університеті зарекомендувати себе перед одногрупниками і викладачами якомога краще. І новоспечені студенти мають на це всі шанси, адже можуть обирати сферу, у якій продемонструють свої таланти (акторська гра, танці, КВН, вокал чи гра на музичних інструментах). Але Дебют не обмежується 45-хвилинним виступом на сцені.

Усе починається з вибору теми. Її обирають методом жеребкування на загальних зборах культурно-масового департаменту: один представник з кожного факультету витягає жереб і усі дізнаються, кому яка тема дісталась і, хто в який день та під яким номером виступатиме.
А після цього – насичений період репетицій. Час на підготовку в усіх одинаковий, приблизно 1 місяць. Впродовж цього місяця усі наполегливо працюють. Студентський актив факультету, що складається з представників старших курсів, повністю займається постановкою виступу: від написання сценарію та режисури до пошуку декорацій та костюмів. А дебютанти наполегливо репетирують під керівництвом старшокурсників, які у свою чергу є наставниками для молодших. Така співпраця допомагає старшокурсникам проявити свої організаторські здібності, а першокурсникам – швидше адаптуватися в новому, трохи незвичному для них середовищі. Щосили підтримують своїх студентів у цій непростій справі викладачі, пробачаючи рідкісні похибки в навчанні.
Результат цієї спільної роботи можна побачити вже під час виступів кожного факультету, які з глядацької зали дивляться не лише батьки з друзями та одногрупники з викладачами, а й судді. Саме вони обирають переможця, ім’я якого всі дізнаються вже на гала-концерті.

Підтримка, безліч докладених зусиль, радість від того, що все було недарма, нові знайомства, багато позитивних спогадів і яскравих емоцій – це все про Дебют, значну та незабутню подію у житті кожного, хто хоч раз долучився до неї.

До наступного дебюта першокурсника

День(и)

:

Година(и)

:

Хвилин(и)

:

Секунд(и)