Кафедра журналістики

Кафедра журналістики

Спеціальність «Журналістика» на факультеті інформаційних і прикладних технологій доволі молода – перший набір здійснено у 2001 році, відповідно у 2006 – перший випуск. У 2005 році створено власне кафедру журналістики. Але «молодо, та не зелено», за ці «молоді роки» ми зробили дуже багато: десятки талановитих, яскравих випусків; п’ять всеукраїнських конференцій молодих науковців; чотири колективних монографії викладачів (дві з них – вже у Вінниці); сотні публікацій викладачів і студентів; первинна організація НСЖУ на кафедрі; друге місце в Україні серед кафедр у конкурсі МОН 2008 року, шосте місце у Всеукраїнському рейтингу кафедр Детектору медіа у 2016-му, вже в екзилі; творчі лабораторії, проекти, програми, журнали і газети; літні та весняні медіа-школи (зокрема, і міжнародні); підготовлені кафедрою переможці Всеукраїнських олімпіад і наукових конкурсів

Завідувач кафедри

Бондаренко Сергій Васильович

Кандидат політичних наук.

[email protected]

Історія кафедри журналістики

Кафедра журналістики  факультету інформаційних і прикладних технологій Донецького національного університету імені Василя Стуса – випускова кафедра спеціальності «Журналістика».
З 2001 року кафедра здійснює ліцензований набір та підготовку студентів за ступенем освіти «Бакалавр», а з 2005 року – за СО «Магістр». 2005 року власне й було засновано кафедру журналістики.

Освітні програми

Спеціальність 061 «Журналістика»

Освітня програма «Журналістика» (СО «Бакалавр)

Метою програми є підготовка фахівців, що володіють наступними навичками: 

Освітня програма «Журналістика» (СО «Магістр)

Магістерська програма за спеціальністю 061 «Журналістика» орієнтована на підготовку фахівців.